close
تبلیغات در اینترنت
اخبار
loading...

كلاس هفتمي ها

اخبار

تخریب دیوار مدرسه ای در تبریز 10 دانش آموز را راهی بیمارستان کرد


به گزارش خبرگزاری پانا، ظهر دیروز دیوار حیاط مدرسه راهنمایی پسرانه علی ابن ابیطالب در محله زعفرانیه،  ریزش کرد و در پی آن حدود 10 نفر از دانش آموزان دچار مصدومیت شدند.

بر اساس این گزارش مصدومان حادثه توسط آمبولانس های اورژانس 115 به بیمارستان امام رضا (ع) انتقال داده شدند و
  تاکنون خبری  از وضعیت دانش آموزان مصدوم در دست نیست .
  این گزارش می افزاید، مالک بخشی از زمین کناری این مدرسه با حضور نماینده دادستان و بر اساس رای دادگاه اقدام به تخریب این دیواره کرد که به دلیل زمان نامناسب انتخاب شده برای اجرای حکم، تعداد 10 نفر از دانش آموزان این مدرسه که پشت دیوار بودند مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

s.radmehr بازدید : 206 دوشنبه 20 آبان 1392 زمان : 3:28بعد از ظهر نظرات ()

9 درصد كل دانش‌آموزان كشور تهراني هستند

مديركل آموزش و پرورش شهر تهران با بيان اينكه با وجود تركيب مساوي دانش‌آموزان در شهر تهران گفت: 73 درصد از معلمان تهران زن هستند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاري ايلنا:


mehdivl بازدید : 171 جمعه 17 آبان 1392 زمان : 1:49بعد از ظهر نظرات ()

تمامي كلاس هاي پايه هفتم مدارس استان مازندران هوشمند سازي مي شود.


ساری - خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: با مشارکت خیران، تمامی کلاسهای پایه هفتم مدارس استان تا مهر 92، هوشمندسازی می شوند.


به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی امیری ظهر پنجشنبه در ستاد هماهنگي كميته تحول بنيادين با بيان اينكه بحث هوشمندسازي در آموزش و پرورش به اين دليل كه آثار خوبي در فرآيند يددهي  يادگيري دارد، يك ضرورت شناخته شده است اظهار کرد: هوشمندسازي مدارس در واقع گشودن دنياي وسيع در مقابل دانش آموزان است.

مديركل اموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه امروزه تمامي كشورها در حال تلاش جهت اجراي هوشمندسازي در مدارس هستند، افزود: در مازندران شرايط بسيار خوبي حاكم بوده كه از مردم استان ، خيران و مديران درخواست مي شود تا در اين خصوص اهتمام کنند.

امیری با بيان اينكه مسير هوشمندسازي يكي از پايه هاي اساسي تحول بنيادين در آموزش و پرورش محسوب مي شود گفت: خيران  استان اولويت اصلي خود را هوشمندسازي مدارس قرار داده و در صورت مشاركت، تا مهر 92 مي توانيم تمامي كلاس هاي پايه هفتم را هوشمند کرده تا دانش آموزان بتوانند از امكانات و فناوري هاي روز بهره مند شوند.

مديركل آموزش و پرورش مازندران بيان کرد: هوشمند سازي به صورت سخت افزاري و نرم افزاري كيفيت جريان ياددهي و يادگيري را افزايش داده و سبب تعميق بخشی يادگيري و افزايش كيفيت كار دانش آموزان مي شود و همچنين دانش آموزان در فضاي مدرسه پوياتر و قوي تر با بهره مندي از استعدادهاي مختلف جهت ارتقاي تحصيلي آماده مي شوند.

وي با اشاره به اينكه از هزار و 611 كلاس پايه هفتم، بيش از 580 كلاس آن هوشمند است، بيان کرد: 102 ميليون تومان اعتبار براي هوشمند سازي كلاس هاي دوره اول متوسطه در مناطق محروم اختصاص يافته است.

مازندران دارای بیش از شش هزار واحد آموزشی است.
 
s.radmehr بازدید : 228 یکشنبه 07 مهر 1392 زمان : 3:53بعد از ظهر نظرات ()

زیادتر بودن معلمان زن نسبت به معلمان مرد،مشکل آموزش و پرورش تهران


ابراهیم سحرخیز،معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد:

خبر گزاري آفتاب: در مقطع راهنمایی که همان متوسطه اول نامیده می شود، یک پایه(اول راهنمایی) حذف شده و دانش آموزان وارد کلاس هفتم می شوند، از سوی دیگر کلاس هشتم نیز نداریم و کلاس نهم که همان پایه سوم راهنمایی است، دایر خواهد بود.

وی اضافه کرد: بخشی از کمبود نیرو در متوسطه از طریق اضافه کار تامین می شود که به نوعی کمک به معلم است و منجر به افزایش کارایی معلمان نیز خواهد شد.

سحرخیز تصریح کرد: در زمینه خواهران با کمبود نیرو مواجه نیستیم به گونه ای که برخی از همکاران خانم با کسری ساعت موظف مواجه هستند اما در مورد آقایان این گونه نیست چرا که در طی سالهای گذشته هرم جنسیتی نیروی انسانی به هم خورده و بیشتر استخدامی ها به عنوان مثال در نهضت سوادآموزی و دوره ابتدایی از خانم ها بوده است.

وی اضافه کرد: در برخی از مناطق از جمله شهر تهران تعداد معلمان خانم بیش از آقایان است که این کمبود را از طریق اضافه کار جبران می کنیم.

s.radmehr بازدید : 141 یکشنبه 07 مهر 1392 زمان : 3:45بعد از ظهر نظرات ()

زمان توزيع كسري كتاب هاي پايه هفتم

نخستین نشست خبری سرپرست آموزش و پرورش، اعلام نرخ کتابهای درسی، زمان توزیع کتابهای درسی سال تحصیلی جید، دلایل بازماندن کودکان از تحصیل، انتقاد فانی از نحوه اجرای 6.3.3 و ...


ادامه خبر را در ادامه مطلب مشاهده كنيد.

s.radmehr بازدید : 341 یکشنبه 07 مهر 1392 زمان : 3:36بعد از ظهر نظرات ()

تنبيه جسمي دانش آموزان در دولت تدبير و اميد ممنوع استرئیس جمهور در مراسم آغاز سال تحصیلی 92 -93  گفت ، تنبیه جسمی  که دیگر قطعا وجود ندارد. چنانچه دولت تدبیر و امید در هر گوشه ای از کشور با چنین موارد تنبیه جسمی مواجه شود با اشد برخورد مواجه خواهند شد.
گزارش كامل را در ادامه مطلب مشاهده كنيد.

s.radmehr بازدید : 187 جمعه 05 مهر 1392 زمان : 10:22قبل از ظهر نظرات ()

جدول 10 دانشگاه برتر جهان در سال 2013

جدول  10 دانشگاه برتر جهان 2013


رتبه     دانشگاه                        کشور
1         ماساچوست یا MIT        آمریکا
2         استنفورد                     آمریکا
3         هاروارد                      آمریکا
4         كاليفرنيا بركلي              آمریکا
5         كورنل                       آمریکا
6         كلمبيا نيويورك              آمریکا
7         ميشيگان                     آمریکا
8         پن استیت                    آمریکا
9         تگزاس آستین               آمریکا
10       واشنگتن                     آمریکا

s.radmehr بازدید : 197 پنجشنبه 04 مهر 1392 زمان : 7:41قبل از ظهر نظرات ()

هوشمند سازي 70 درصد كلاس هاي هفتم شهرستان نكا

 رضا علی حسینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان نکا صبح امروز درگفتگو با پایگاه خبری نیوزنکابا بیان اینکه از۶۴ کلاس های پایه ی هفتم ۷۰%هوشمند سازی شده گفت : تلاش جهت هوشمند سازی مابقی کلاس هاتا شروع سال تحصیلی ادامه دارد .
حسینی درادامه موفقیعت اجرای این طرح تا نهایت مطلوب را مرهون مشارکت اولیا و خیرین اعلام کردو گفت : جهت تصریح این امرمهم کمک و مشارکت اولیا لازم است.
حسینی ازروند فعالیت هادربخش کمیته سازماندهی گفت :درمقطع ابتدایی سازماندهی به صورت کامل انجام شد در راهنمایی و متوسطه با توجه به نصب نگارش جدید درآینده نزدیک صدورابلاغ کلیه همکاران برای سال تحصیلی جدید به اتمام می رسد و کمیته انتصابات هم درحال انجام ماموریت خودو تغییر و تحولات احتمالی می باشد .
IMG_0182
حسینی ازپروژه مهر سخن به میان آورد و گفت :همان طوری که با همکاری و همدلی کلیه همکاران در برنامه های هفته معلم رتبه ی اول استانی به دست آوردیم با توجه به روند کاری خوب برنامه های پروژه مهر در کمیته های مختلف امیدواریم با اجرای خوب برنامه ها رتبه ی خوبی را در استان کسب نماییم .
رضاعلی حسینی با بیان اینکه تمام انبیا و اولیا به دنبال عظمت و آرامش قلوب انسان ها تلاش نمودند تا انسان به کمال نهایی برسد ، گفت: هر یک از انسان در مواردی به رشد کمال می رسند در بخش مالی ، علمی و سیاسی و که نتیجه آن قرب الهی و همان الا بذکر الله تطمئن القلوب است .
او گفت :رجا واثق داریم برای نیل به اهداف بلند خودمان برابربا سند تحول دروزارت آموزش و پرورش از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم ماند چون رسالت بزرگی بر دوشمان نهاده شده است و در این را بی شک با توکل بر ایزد منان موفق خواهیم شد .

s.radmehr بازدید : 186 چهارشنبه 27 شهريور 1392 زمان : 10:43قبل از ظهر نظرات ()

كلاس هاي هفتم تمامي مدارس گلوگاه هوشمند سازي شد

با همت خیرین محترم و تلاش مدیران و همكاران تمامی كلاس‌های پایه هفتم در شهرستان گلوگاه هوشمند شد.

ایلنا: جدید التالیف بودن کتب درسی در این پایه و کتاب کار و فناوری نیاز ضروری به هوشمند سازی دارد.

به گزارش ایلنا از گلوگاه، ابراهیم حبیبی گفت: ۱۴ کلاس پایه هفتم در ۱۴ مدرسه شهرستان گلوگاه هوشمند شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه بیان داشت: با همت خیرین محترم و تلاش مدیران و همکاران تمامی کلاس‌های پایه هفتم در شهرستان گلوگاه هوشمند شد.

وی با بیان اینکه جدید التالیف بودن کتب درسی در این پایه و کتاب کار وفناوری نیاز ضروری به هوشمند سازی دارد، افزود: نقش کلاس‌های هوشمند در تغییر روش‌های تدریس سنتی به روش‌های جدید و تاثیر آن در امر یادگیری و یاددهی قابل انکار نیست که زمینه ساز تغییر در روش کار معلمان نیز خواهد شد.

حبیبی خاطرنشان کرد: ۸۳ کلاس در مدارس شهرستان (۳۴ کلاس در دوره ابتدایی ۲۰ کلاس در دوره متوسطه اول و ۲۹ کلاس در دوره متوسطه دوم) در دو سال اخیر هوشمند شده است.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان گلوگاه تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد تا در حد امکان هوشمند سازی کلاس‌های باقیمانده نیز صورت پذیرد.

s.radmehr بازدید : 138 چهارشنبه 27 شهريور 1392 زمان : 10:38قبل از ظهر نظرات ()

صحبت هاي محمود معافي مولف كتاب تفكر و سبك زندگي پايه هفتم

کتاب تفکر و سبک زندگی در دو جلد عمومی و ویژه دختران وارد کتاب های درسی آموزش و پرورش شد.

محمود معافی مولف کتاب تفکر و سبک زندگی گفت: این کتاب با دو محتوای جداگانه برای دانش آموزان دختر و پسر تالیف شد که سبک زندگی ایرانی و اسلامی و مسائل مربوط به آن از جمله آداب برقراری ارتباط با دیگران و مهارت های زندگی در آن گنجانده شده است.

وی در گفت وگو با تسنیم با اشاره به تالیف کتاب جدید تفکر و سبک زندگی برای دانش آموزان کلاس هفتم گفت: کتاب تفکر و سبک زندگی با هدف آشنا کردن دانش آموزان با سبک زندگی ایرانی و اسلامی تالیف شد.

وی افزود: معتقدیم که سبک زندگی راهی برای ورود به بحث هویت ایرانی و اسلامی است یعنی وقتی می گوییم سبک زندگی اسلامی به هویت اسلامی فکر می کنیم و وقتی صحبت از سبک زندگی ایرانی می شود به هویت ملی فکر می کنیم.

معافی تاکید کرد: در کتاب تفکر و سبک زندگی هنگامی که از موضوع آداب زندگی صحبت می شود منظورمان آداب ارتباط با دیگران از جمله خدا، والدین، معلمان و سایر دوستان است اما مطالباتی را نیز از سایر حوزه های یادگیری داریم که به این موضوع توجه کنند مثلا در رابطه با موضوع آداب پوشش ...


s.radmehr بازدید : 2343 چهارشنبه 27 شهريور 1392 زمان : 10:33قبل از ظهر نظرات ()

تعداد صفحات : 2

درباره ما
Profile Pic
كلاس هفتمي ها خبر خبر !!! شما از حالا به بعد مي تونيد در وبلاگ كلاس هفتمي ها آزمون آنلاين بدين اگه خواستين ميتونين نمونه سوال دانلود كنيد اخبار داغ داغ كلاس هفتم را در اينجا داشته باشيد همچنين سوالات و مشكلات خود را مطرح كنيد و پاسخ آن را بگيريد وبلاگ كلاس هفتمي ها منتظر نظرات شماست آدرس وبلاگ : www.class7.rozblog.com
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  شما در كدام مدرسه تحصيل مي كنيد؟ لطفا راست بگو

  از نظر شما وبلاگ ما در چه حدي است؟

  شما در كدام درس نسبت به ديگر درس ها ضعف بيشتري داريد؟  پیوندهای روزانه
 • رشد (247)
 • آرشیو لینک ها
 • در دست ساخت

  نمونه سوال رياضي تا پايان فصل 3--- 70 %


  نمونه سوالات ادبيات فارسي-------- 90 %


  نمونه سوالات مطالعات اجتماعي --- 10 %

  آمار سایت
 • کل مطالب : 185
 • کل نظرات : 565
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 9975
 • آی پی امروز : 43
 • آی پی دیروز : 53
 • بازدید امروز : 144
 • باردید دیروز : 202
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 9
 • بازدید هفته : 580
 • بازدید ماه : 3,185
 • بازدید سال : 25,868
 • بازدید کلی : 1,037,569